Ahoj,

já jsem Luboš 🙋. Jsem i otec Luboše 👦, i syn Luboše 🧓 a jsem i zakladatel PROTEIN NUTS.

Fitness a zdravá strava byly mými láskami už od vysoké školy, proto jsem si udělal i certifikát výživového poradce. Věnoval jsem se prodeji výživových doplňků a sestavování stravovacích plánů. Nakonec jsem se rozhodl vytvořit vlastní zdravé pochutiny a tak v roce 2016 vznikl PROTEIN NUTS.

Naše dobroty jsou určeny pro ty, kteří si chtějí dopřát zdravý pamlsek bez dlouhé přípravy. Stačí otevřít 😋. Důkazem toho, že PROTEIN NUTS jsou nejen zdravé, ale i chutné, je můj malý syn. Ten si bez “arašiďáku” (Crunchy Caramel 😊) už ani neumí představit svou ranní misku vloček s jogurtem a ovocem.

Ale s máslama to nekončí. Připravených mám kopec nových produktů, takže se máš na co těšit!

NAŠE MOTTO

Děláme dobré věci lepšími. A lepšími myslíme chutnějšími a zdravějšími.

TŘEBA MI ZVÝŠENÝ OBSAH PROTEINŮ?

Když lidé slyší slovo protein, většinou jim hned napadnou svaly. I když jsou proteiny pro růst svalů nezbytné, pro lidský organismus toho dělají mnohem více. Jsou velmi důležité pro celkové zdraví, pokožku, šlachy, produkci hormonů a velké množství dalších věcí. Ve zkratce – proteiny jsou důležité pro život jako takový.

Bohužel, v této uspěchané době může být velmi obtížné získat dostatek potřebných živin, které potřebujeme pro naše optimální zdraví. Naše produkty ti s tím pomohou a zároveň si dochutíš své snídaně či pamlsky.